Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Source
vi: Nguồn

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: 1 week
vi: 1 tuần
