Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Message text
fa: متن پیغام

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Source
fa: منبع

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: 1 week
fa: ۱ هفته
