Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Source
fi: Lähde

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: 1 week
fi: 1 viikko
