Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: 1 day
he: יום אחד

en: Full name
he: שם מלא

en: Source
he: מקור

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: 1 min
he: דקה 1
