Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Full name
hr: Puno ime

en: Source
hr: Izvor

en: 1 week
hr: 1 tjedan
