Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Full name
hu: Teljes név

en: Source
hu: Forrás

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 week
hu: 1 hét

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Profile image
hu: Profilkép

en: 30 min
hu: 30 perc
