Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Message text
is: Skilaboðatexti

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: 1 week
is: 1 vika
