Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
