Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Full name
oc: Nom complet

en: Source
oc: Font

en: Content Type
oc: Tipe de contengut
