Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Message text
sk: Text správy

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Full name
sk: Celé meno

en: Source
sk: Zdroj

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 week
sk: 1 týždeň
