Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Message text
sv: Meddelandetext

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Source
sv: Källa

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: 3 hours
sv: 3 timmar

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: Creation Date
sv: Skapat (datum)

en: 1 min
sv: 1 minut

en: 5 min
sv: 5 minuter

en: 15 min
sv: 15 minuter

en: 30 min
sv: 30 minuter

en: Minimum update period
sv: Minsta uppdateringsperiod

en: 3 day
sv: 3 dagar

en: 4 weeks
sv: 4 veckor

en: This is the minimum time that must elapse before new tweets may be downloaded.
sv: Detta är den minsta tiden som måste förflyta innan nya tweets kan laddas ned.
