Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Message text
tr: İleti metni

en: 1 day
tr: @count gün

en: Full name
tr: Tam ad

en: Source
tr: Kaynak

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: 1 week
tr: @count hafta

en: 1 min
tr: @count dak
