Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Source
ug: مەنبە

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: 1 min
ug: بىر مىنۇت
