Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: 1 hour
da: 1 time

en: Message text
da: Besked tekst

en: 1 day
da: 1 dag

en: Full name
da: Fulde navn

en: Source
da: Kilde

en: Content Type
da: Indholdstype

en: 3 hours
da: 3 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 week
da: 1 uge

en: 12 hours
da: 12 timer

en: Profile image
da: Profil billede
