Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: 1 day
et: 1 päev

en: Full name
et: Täisnimi

en: Source
et: Allikas

en: 1 week
et: 1 nädal
