Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: 1 day
gl: 1 día

en: Full name
gl: Nome completo

en: Source
gl: Orixe

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: 1 week
gl: 1 semana

en: 12 hours
gl: 12 horas
