Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Message text
it: Testo del messaggio

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Full name
it: Nominativo

en: Source
it: Sorgente

en: Content Type
it: Tipo di contenuto
