Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Source
lv: Avots

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Login name
lv: Lietotājvārds

en: The ID of the Twitter status message.
lv: Twitter statusa ziņojuma ID.

en: The text of the Twitter message.
lv: Twitter ziņojuma saturs.

en: The name of the application that posted the Twitter message.
lv: Lietojumprogrammas nosaukums, kas publicēja Twitter ziņojumu.

en: The full name Twitter account user.
lv: Twitter lietotāja pilns vārds.

en: Profile image
lv: Profila attēls

en: The image used by the Twitter account.
lv: Twitter konta izmantotais attēls.

en: Twitter status message ID
lv: Twitter statusa ziņojuma ID
