Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Source
be: Крыніца

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: 1 week
be: 1 тыдзень
