Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Message text
ca: Text del missatge

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Full name
ca: Nom complet

en: Source
ca: Font

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Field Name
ca: Nom del camp
