Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Message text
cs: Text zprávy

en: 1 day
cs: 1 den

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Source
cs: Zdroj

en: Content Type
cs: Typ obsahu
