Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta4) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: 1 min
ga: Nóiméad amháin
