Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Message text
id: Teks pesan

en: 1 day
id: 1 hari

en: Full name
id: Nama lengkap

en: Source
id: Sumber

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: 1 week
id: 1 minggu
