Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: 1 week
lt: 1 savaitė
