Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Message text
ro: Mesaj text

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Full name
ro: Numele complet

en: Source
ro: Sursă

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: 1 week
ro: 1 săptămână
