Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: Source
te: మూలం

en: 1 week
te: 1 వారం

en: Login name
te: ప్రవేశపు పేరు
