Twizo Verification (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Save
de: Speichern

en: Sender
de: Absender

en: Send SMS
de: SMS senden

en: Log in
de: Anmelden

en: Your changes have been saved
de: Ihre Änderungen wurden gespeichert

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: Your message has been sent.
de: Ihre Nachricht wurde gesendet.

en: Default sender
de: Standard-Absender
