Twizo Verification (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Save
fi: Tallenna

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.
