Twizo Verification (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.
