Twizo Verification (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Message
it: Messaggio

en: Save
it: Salva

en: Sender
it: Mittente

en: Log in
it: Accedi

en: Phone number
it: Telefono

en: Your message has been sent.
it: Il messaggio è stato inviato.
