Twizo Verification (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Message
ro: Mesaj

en: Save
ro: Salvare

en: Sender
ro: Expeditor

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.
