Twizo Verification (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Message
ar: الرسالة

en: Save
ar: حفظ

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Your changes have been saved
ar: لقد تم حفظ تغييراتك

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.
