Twizo Verification (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: Save
ca: Desa

en: Sender
ca: Remitent

en: Log in
ca: Entra

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.
