Twizo Verification (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Save
cs: Uložit

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.
