Twizo Verification (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Message
cy: Neges

en: Save
cy: Cadw

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.
