Twizo Verification (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Save
da: Gem

en: Sender
da: Afsender

en: Log in
da: Log ind

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Your message has been sent.
da: Din besked er blevet sendt.
