Twizo Verification (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Message
el: Μήνυμα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Log in
el: Είσοδος

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.
