Twizo Verification (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Message
es: Mensaje

en: Save
es: Guardar

en: Sender
es: Remitente

en: Send SMS
es: Enviar SMS

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Your message has been sent.
es: Su mensaje ha sido enviado.
