Twizo Verification (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Message
et: Teade

en: Save
et: Salvesta

en: Sender
et: Saatja

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Log in
et: Sisene

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.
