Twizo Verification (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Message
eu: Mezua

en: Save
eu: Gorde

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Log in
eu: Sartu

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.
