Twizo Verification (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Sender
fr: Expéditeur

en: Send SMS
fr: Envoyer un SMS

en: Log in
fr: Se connecter

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Your message has been sent.
fr: Votre message a été envoyé.
