Twizo Verification (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Message
he: הודעה

en: Save
he: שמירה

en: Sender
he: שולח

en: Log in
he: כניסה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.
