Twizo Verification (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Message
hi: संदेश

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Sender
hi: प्रेषक

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Your message has been sent.
hi: आपका संदेश भेज दिया गया
