Twizo Verification (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Message
hr: Poruka

en: Save
hr: Spremi

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Log in
hr: Prijava

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.
