Twizo Verification (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Save
hu: Mentés

en: Sender
hu: Feladó

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.
