Twizo Verification (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Message
id: Pesan

en: Save
id: Simpan

en: Log in
id: Login

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Your message has been sent.
id: Pesan anda sudah dikirim.
