Twizo Verification (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Message
is: Skilaboð

en: Save
is: Vista

en: Sender
is: Sendandi

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.
