Twizo Verification (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Message
ja: メッセージ

en: Save
ja: 保存

en: Sender
ja: 送信者

en: Log in
ja: ログイン

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました
