Twizo Verification (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ
