Twizo Verification (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Message
lt: Žinutė

en: Save
lt: Saugoti

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Confirm number
lt: Patvirtinti numerį
